Global impact projects created by Ukrainians

Про нас

Big Brave Events - команда 1+1 media, яка займається створенням мультижанрових міжнародних проєктів, концертів і заходів, що мають світовий вплив.

Нині наше головне завдання - концентрація зусиль на інформаційному та культурному фронтах, а також розробка масштабних ініціатив, що наближають Перемогу України! Ми робимо все можливе, аби питання України та драматичних подій, які відбуваються в центрі Європи, залишалося на порядку денному кожної цивілізованої країни світу.

Embrace Ukraine — #StrivingTogether в Амстердамі.
Match for peace #StopWarInUkraine в європейських країнах.
Телемарафон Save Ukraine - #StopWar з Берліна та Києва.
Благодійний концерт гурту ОЕ в метро.
Save Ukraine — #StopWar у Варшаві.

Наші проекти

Embrace Ukraine — #StrivingTogether в Амстердамі.

21 червня в столиці Нідерландів відбувся міжнародний благодійний телемарафон, який вже втретє обʼєднав людей з усіх континентів навколо теми підтримки України. Напередодні засідання Європейської ради у Брюсселі, де вирішувалося питання надання Україні статусу країни-кандидата в ЄС, зірки Євробачення, голови європейських держав, євродепутати та лідери думок звернулися до міжнародної аудиторії, висловивши свою солідарність та готовність підтримувати таке рішення. Захід відвідало понад 15 000 людей, а Digital-кампанія проєкту охопила близько 27 000 000 людей. Загалом протягом трьох благодійних телемарафонів на вирішення важливих гуманітарних і медичних проблем було зібрано близько 55 млн грн.

Дізнатись більше
Зібрано майже
3 млн грн.
Match for peace #StopWarInUkraine в європейських країнах.

У квітні стартувала серія благодійних матчів київського «Динамо» на підтримку України, організованих спільно з 1+1 media. Станом на кінець липня пройшло вже 10 ігор у Польщі, Туреччині, Хорватії, Німеччині, Румунії, Швейцарії, Естонії, Іспанії, Бельгії та Великобританії. Це не просто матчі, а справжнє футбольне, мистецьке та антивоєнне видовище, що привертає увагу спортивного світу та міжнародної спільноти до драматичних подій в Україні внаслідок війни рф. Тому кожен матч супроводжується художнім перфомансом від відомих в усьому світі українських зірок. Сумарно в межах благодійних матчів та інших супутніх заходів вдалося зібрати понад 35 000 000 грн.

Дізнатись більше
Зібрано близько
35 млн грн.
Телемарафон Save Ukraine - #StopWar з Берліна та Києва.

29 травня, в День Києва, одночасно зі столиці Німеччини та України пройшов міжнародний телемарафон. Понад 20 000 людей зібралися на площі біля Бранденбурзьких воріт. Також люди з усіх континентів та понад 30 міст світу вийшли на вулиці з меседжами #StopWarInUkraine #stoprussia #StandWithUkraine #EmbraceUkraine. Серед них — Берлін, Лондон, Мілан, Торонто, Кашкайш, Стокгольм, Берн, Софія, Копенгаген, Таллінн, Афіни, Сан-Паулу, Курітіба, Відень, Вашингтон, Тирана та безліч інших.

Дізнатись більше
Зібрано майже
7 млн грн.
Благодійний концерт гурту ОЕ в метро.

У великодню неділю на більшості телеканалів і платформ України та в міжнародних медіа відбулася телевізійна трансляція благодійного концерту гурту «Океан Ельзи» «І все буде добре». Захід пройшов у київському метрополітені — на станції «Золоті ворота», яка є однією з найкрасивіших у світі. Саме метро стало прихистком для сотень тисяч киян під час бомбардувань столиці, тож це місце обрали не випадково. Зйомки концерту відвідали волонтери, медики, військові, співробітники ДСНС, Укрзалізниці, Національної поліції — всі ті, хто зараз цілодобово наближає перемогу України.

Дізнатись більше
Зібрано майже
9 млн грн.
Save Ukraine — #StopWar у Варшаві.

Це наймасштабніший благодійний телемарафон в історії українського телебачення, що пройшов 27 березня на базі польського телеканалу TVP. Більше 30 телеканалів по всьому світу синхронно транслювали проєкт, загалом 80 млн людей з усіх континентів дивилися телемарафон у прямому ефірі. Мешканці більше ніж 50 міст та столиць вийшли на вулиці, щоб підтримати Україну та доєднатися до телемарафону, 30 світових політичних лідерів звернулися до українців та міжнародної спільноти. Більше 17 млн людей були об’єднані комунікаційною кампанією в медіа та у соціальних мережах.

Дізнатись більше
Зібрано майже
45 млн грн.
Наш досвід

До повномасштабної війни рф в Україні ми втілювали найбільші телевізійні проєкти на українському телебаченні, серед яких “Голос країни”, “Голос. Діти”, “Танці з зірками”, “Ліпсінк батл”, “Маскарад”, великі концерти українських зірок та масштабні заходи, приурочені важливим подіям.

Адаптації всесвітньо відомих форматів, над якими наша команда працювала більше 10 років, регулярно оцінювалися професійною аудиторією як проєкти найвищої кваліфікації. Наші комунікаційні кампанії з року в рік здобувають визнання та нагороди від міжнародного PR-комʼюніті, а маркетинг-команда визнається кращою в своїй ніші за результатами Effie Awards Ukraine.

Що ми робимо
  • Розробка концепції онлайн і офлайн івентів та їхня реалізація на різних майданчиках і територіях
  • Розробка маркетингової стратегії проєктів і PR-супровід кампаній
  • Комунікація з зірками, лідерами думок, політиками щодо участі в міжнародних заходах і проєктах
  • Розробка Key Visual та дистрибуція креативних матеріалів - промороликів, візуальної комунікації тощо
  • Дизайн упаковка проєктів - розробка логотипів та інших дизайн-елементів для події